Oferta

Przewóz Osób

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wygodnych i bezpiecznych przewozów busami do Niemiec, Holandii i Belgii. Specjalizujemy się w transporcie osób, paczek i korespondencji, które z naszą firmą zawsze docierają na czas i do wyznaczonego miejsca. Oferujemy usługę Door-to-door, czyli odbieramy klientów spod wskazanego adresu i zawozimy na wskazane miejsce. Usługi przewozowe świadczymy w Polsce dla województw:

kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskie, mazowieckiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego.

W zakresie przewozu osób obsługujemy firmy, grupy zorganizowane i indywidualnych odbiorców naszych usług. Miejsca, do których docieramy z naszym transportem, szczegółowo prezentujemy na mapach, w zakładce rozkład jazdy.

Wynajem busów 8-osobowych

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wynajmu busów. W tym zakresie świadczymy usługi dopasowane do indywidualnych zleceń. Oferujemy dostępność wysokiej klasy samochodów i kierowców z wieloletnim stażem. Gwarantujemy doskonałą organizację tras krótkich i długich przejazdów, a w związku z tym, przyjemną podróż do celu. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm. W celu przedstawienia wyceny prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego

Transfery lotniskowe

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie transferów lotniskowych. Jesteśmy niezawodni w sytuacjach punktualnego dowozu osób na lotnisko i odbioru z lotniska. Obsługujemy największe lotniska w Polsce:

• Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
• Lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie
• Lotnisko Modlin
• Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego
• Port Lotniczy Bydgoszcz

Przewóz paczek i korespondencji

Oferowaną przez nas opcją transportu jest zlecony przewóz paczek i korespondencji. Dostarczamy je na czas w miejsca, do których docieramy w ramach naszych usług. Naszą zaletą jest krótki czas realizacji tego typu zleceń.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Wyjazdy
z Polski
Powroty
do Polski

Taniej przy płatności z góry

Rabat 40zł za bilet w dwie strony. Opłacony bilet zachowuje kategorię open.

Zniżki
dla Dzieci

Ustalane indywidualnie, obowiązują tylko przy bilecie z osobą dorosłą

Zniżki
dla Grup

Rabat ustalalany indywidualnie, obowiązujący dla minimum 3 osób

Bieżące
promocje

Na Naszym profilu
FACEBOOK.

Zamów Przejazd

Wysłanie formularza oznacza zaakceptowanie Regulaminu przewozu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Holub Travel danych osobowych podanych w formularzu. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty danej usługi. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Holub Travel z siedzibą przy ul. Kołątaja 31/7, 87-100 Toruń. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.