Licencjonowany międzynarodowy transport osobowy

Niemcy
Holandia
Belgia
Polska

> Trasy

Przewóz osób na trasach Polska – Holandia, Niemcy, Belgia

W stałej ofercie Holub Travel jest tani przewóz osób na trasach Polska-Holandia, Polska-Belgia, Polska-Niemcy, w obu kierunkach. Wszystkie trasy są elastyczne i zależne od wybranych przez Państwa z naszej oferty docelowych punktów w danym kraju. Docieramy do miejsc na całym terenie Holandii oraz prawie całym terenie Niemiec i do północno-wschodniej części Belgii. Szczegółowy wykaz znajdą Państwo na mapach. Harmonogram stałych kursów busów, jaki chcemy Państwu zaoferować, to wyjazdy z Polski w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. Wyjazdy powrotne z Belgii, Holandii i Niemiec odbywają się w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Realizujemy również indywidualne zlecenia przewozowe.

Transport Polska-Holandia

Położona w zachodniej części Europy Holandia to obecnie miejsce pracy wielu Polaków. Jest to również ciekawy kraj pod kątem podróżniczym. Jego stolica – Amsterdam jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów. Nasza oferta transportu z Polski do Holandii obejmuje teren całego kraju tulipanów. Z nami dotrą Państwo do każdego wyznaczonego w Holandii celu podróży, a także bezpiecznie powrócą do Polski.

Transport Polska-Belgia

Belgia z uwagi na centrum Unii Europejskiej – Brukselę, stała się częstym celem podróży służbowych. Coraz częściej jest również odwiedzana przez ciekawych tego kraju Polaków. Bruksela jest też najdalej wysuniętym na zachód miejscem, do którego dociera nasz transport Polska-Belgia. Organizujemy wyjazdy do miast położonych w północno-wschodniej części tego kraju, między innymi do Gandawy, Antwerpii czy Liege. Z tych i wielu innych miejsc w Belgii umożliwiamy również transport do Polski.

Transport Polska-Niemcy

Oferujemy tani transport do najbardziej popularnych wśród Polaków miast w Niemczech. Z nami dojadą Państwo do wielu niemieckich miejsc pracy stałej i sezonowej, a także do rodziny mieszkającej poza granicami Polski. Stałe punkty docelowe transportu Polska-Niemcy to między innymi: Berlin, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Bonn. Zapewniamy równie wygodny i atrakcyjny cenowo powrót do naszego kraju.


Wyjazdy z polski Wyjazdy do polski
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
Poniedziałek
Czwartek
Piątek
Niedziela

KURSY

Kliknij na mapkę, aby zobaczyć miasta, do których zawozimy naszych Klientów.

Pełna mapa

Wyjazdy z Polski

Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela

Wyjazdy do Polski

Poniedziałek
Czwartek
Piątek
Niedziela